Po raz kolejny na Erasmusie! ![]()
Grupa 10 naszych uczniów ponownie wyruszyła na zagraniczny staż zawodowy, tym razem do Portugalii w ramach programu Erasmus+! To dla nas ogromna duma, że młodzież może zdobywać doświadczenie zawodowe w międzynarodowym środowisku 
Podczas stażu uczniowie:
Takie wyjazdy to bezcenna inwestycja w przyszłość – doświadczenie, które wyróżnia na rynku pracy i zostaje na całe życie 

Trzymamy kciuki za owocny staż i wracamy z nową porcją wiedzy, umiejętności i inspiracji!


